Hasan Çiçek

Hasan Çiçek

Hakkımda

Selamünaleyküm...

1969 Ankara doğumlu olup, aslen Çankırı'lıyım.

İlk öğretimimi ve Liseyi Yenimahalle'de bitirdim. Bilgisayarla ilk tanışmam lise yıllasında okulumuzun Türkiye genelinde pilot okul olması akabinde olmuştur. Lise sonrası çeşitli firmalarda çalıştıktan sonra ve 1992'de vatani görevimi Polatlı'da yaptım.

1995 yılında Hazine Müsteşarlığı'nda resmi göreve başladım. Web tasarım maceram tam da bu yıllarda başlamış olup, çocuklarımın okul ödevleri ile beraber ilk web sitem olan aysubey.com ile başlayıp bulduğum ödevleri siteye yükleme yolunda olmuştur.

Öncesinde çeşitli ödev sitelerine ücret mukabilinde üye olmama rağmen, ücretli kullanıcı haklarından faydalanamam ve ödev bulmakta zorlanmam bu siteyi açmama sebep oldu. Sitemin seneyi devriyesinde haliyle ödevler çoğalınca sebebini bilmediğim bir şekilde sitem çalışmaz duruma geldi. Sonradan farkına vardım ki ücretsiz bir ödev sitesi olduğum için ve diğer ücretli ödev siteleri için tehlike potansiyeli olarak görüldüğümden dolayı site kodlarıyla başkaları tarafından oynanmıştı. Tecrübesizlik...

Sitemin Amacı

Linux, Linux, Linux...
Php, Php, Php...

Edindiğim tecrübe ve bilgileri paylaşmak. Bu bilgileri paylaşırken bilgi deryası olan internet denizinden de faydalanacağım. Arkadaşlar, sevgi nasıl paylaşıldıkça çoğalıyorsa "Bilgi'de paylaşıldıkça çoğalır".